اطلس وان

اطلس وان

اطلس وان مرجع قانونی و مطمئن دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله، و کتاب صوتی و تصویری و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می کند. شما با استفاده از اطلس وان همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در اطلس وان برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و... کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در اطلس وان هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است. مجهز به درگاه بانکی معتبر و سیستم امن پرداخت آنلاین از طریق بانکهای ملت ،ملی ،تجارت ،مسکن ، پاسارگاد ، پارسیان و ...

کتاب کمیاب شگفتیهای جهان آفرینش نوشته دکتر ابراهیم ویکتوری


کتاب کمیاب شگفتیهای جهان آفرینش نوشته دکتر ابراهیم ویکتوری

ابراهیم ویکتوری در بهمن ماه ۱۳۱۲ خورشیدی در تهران چشم به جهان گشود. آموزش ابتدایی را در دبستان کورش و دوره متوسطه را در دبیرستان فیروز بهرام تهران گذراند. در سال ۱۳۳۱ برای تحصیلات راهی آمریکا شد. ابراهیم ویکتوری بیش از ۵۰ مقاله علمی درباره پژوهشهای خود منتشر کرده‌ است. علاوه بر این طی ۱۵ سال اخیر بیش از ۵۰۰ مقاله متنوع و گوناگون به زبان ساده درباره سفر در فضا، و دو علم ستاره‌شناسی و کیهان‌شناسی در نشریات فارسی زبان آمریکا ارایه داده‌ است. کتاب اسرار کائنات یکی از آثار او می باشد که اینبار برای کاربران عزیز آماده شده است.


مبلغ قابل پرداخت 4,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

اطلس وان مرجع قانونی و مطمئن دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله، و کتاب صوتی و تصویری و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می کند.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما